Ви ввійшли як: Гість

Благодійний концерт в Довжоцькому НВК

Благодійний концерт в Довжоцькому НВК для допомоги воїнам АТО

«Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужу завтра!!!»

Наша земля пройшла війни та мир, поразки та перемоги, пишалася вірними синами та доньками, чарувала світ своїми запашними паляницями та мелодійними піснями. Вона була і залишається вірною матір'ю українців, які свято шанують і люблять її. Незважаючи на те, що незалежність була здобута ще 23 роки тому, сьогодні ми змушені виборювати право бути вільними на своїй рiднiй Землі, захищати суверенітет нашої держави. На жаль, за це право ми платимо занадто високу ціну, але віримо, що це все не даремно, i наші діти житимуть під вільним i мирним небом, та будуть з гордістю називати себе українцями - народом великої сильної та могутньої держави.

У цi хвилини нашi батьки, брати та сини - славні наші спiввiтчизники, ціною власного життя, роблять усе можливе, щоб ми жили у вільній Україні. Тому зусиллями педагогічних та учнівських колективів Довжоцького НВК і Кам’янець-Подільського НВК №16, було вирішено провести благодійний концерт під девізом «Підтримай свою армію сьогодні, аби не годувати чужої завтра!!!». 27 листопада 2014 року о 15.00 в актовій залі Довжоцького НВК відбувся благодійний концерт, який зібрав понад сто глядачів, які мали змогу отримати велике задоволення від споглядання прекрасних номерів у виконанні: ансамблю танцю «Світанок», Довжоцького НВК (кер. Наталя Корж); ансамблю танцю «Зорецвіт» НВК № 16 (кер. Ольга Тюпа), співаків: Нуртинової Руслани, Долиняка Олега, Думко Вероніки, Серветник Анастасії, Білоус Оксани, Мадич Жанни, Тюпи Олени; декламаторів: Желдак Анастасії, Гутник Катерини, Степанишеної Катерини. Все, що відбувалося на сцені було надзвичайно професійним і видовищним, а також патріотичним і чуттєвим. Впродовж благодійного концерту було зібрано 1525 гривень, продукти харчування які підуть на підтримку військових, що знаходиться в зоні АТО.

Ми віримо, що наша країна вийде на правильний шлях, віримо в майбутнє незалежної держави, яка посідатиме гідне місце серед інших європейських держав, буде популярною і шанованою у світі. Для цього всі ми, її свідомі громадяни, маємо докладати зусиль, працювати й творити задля її добробуту, сприяти розвитку всіх сфер її життя. Тільки бажання гордо заявити: «Я — українець» — може об’єднати громадян нашої величезної країни в одне ціле. Тому кожен з нас мусить дбати не про те, на кого рівнятися і до якої культури долучатися, а насамперед про свою єдину країну, про порозуміння й злагоду на всіх її землях.

Автор: Віктор Тюпа

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання