Ви ввійшли як: Гість

31 жовтня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся районний семінар-практикум для вчителів біології та хімії.

«Розвиток професійних компетентностей педагогів як передумова формування сучасного освітнього середовища».

31 жовтня 2019 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» відбувся районний семінар-практикум для вчителів біології та хімії за темою: «Розвиток професійних компетентностей педагогів як передумова формування сучасного освітнього середовища».

Семінар-практикум відкрила методист районного методичного кабінету Л.Гончарик. У своєму виступі вона окреслила тему, мету та завдання семінару.

Теоретичний блок презентували: Вербова Наталя Владиславівна вчитель біології і хімії Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Впровадження ІКТ у навчально- пізнавальну діяльність учнів на уроках хімії, як один із шляхів підвищення якості навчання», Махніцька Світлана Іванівна, вчитель біологї та хімії Княжпільської ЗОШ І-ІІ ступенів та Яцишина Олена Броніславівна вчитель біології та хімії Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Елементи STEM освіти у роботі з обдарованими учнями при вивченні хімії і біології» презентувала колегам сучасні підходи до формування успішного освітнього середовища на уроках біології шляхом впровадження інноваційних технологій».

Практичний блок семінару-практикуму розпочався проведенням віртуальних лабораторних та практичних робіт з використанням навчальних програм (провели Лабуняк Наталя Михайлівна вчитель хімії Завалецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Ряба Світлана Михайлівна вчитель хімії Рихтівської ЗОШ І-ІІ ступенів), продовженням було використання елементів STEM- лабораторії на уроках екології і хімії (провели Зінчук Галина Михайлівна вчитель хімії і біології Слобідко – Рихтівської ЗОШ І- ІІІ ступенів та Юрчак Алла Василівна вчитель хімії і біології Довжоцького НВК). Майстер - класи проведені з дотриманням вимог до сучасного компетентісного уроку з використанням мультимедійних технологій та інтерактивних методів навчання.

Продуктивним був майстер-клас на тему: «Око як оптична система. Зір і бачення Збереження зору», який провели Крузер Ганна Василівна вчитель біології Приворотської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чудла Наталія Стахівна вчитель біології Залісько-1 ЗОШ І-ІІ ступенів, Марцеха Ольга Володимирівна вчитель біології Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Савчук Катерина Володимирівна вчитель біології Кам’янської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Під час обміну педагогічними ідеями вчителі висловили свої думки з приводу проблеми семінару. У підсумку завідувач методичним кабінетом Н. Желізник відмітила високу результативність та практичність проведеного заходу. Учасникам семінару були запропоновані матеріали для використання у подальшій роботі.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання