Ви ввійшли як: Гість

З 15 по 17 травня 2017 року у м. Полтава проходив XVІІ Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім».

«Земля – наш спільний дім».

Сучасна епоха увійде в історію цивілізації не лише як ера великих досягнень людства, бурхливого розвитку науки, техніки й технологій, а й, на жаль, як доба глобальної екологічної кризи. Вирішити проблеми довкілля нині можна тільки шляхом формування екологічної свідомості та культури кожної людини, яка зможе передбачити негативні екологічні ситуації та зуміє практично їх вирішити. Активними помічниками у цій невідкладній і потрібній справі стають учасники екологічних агітбригад. Їх діяльність, зокрема пошук і постановка місцевих екологічних проблем, розробка сценаріїв, виступи перед дітьми та дорослими є важливим чинником формування екологічної свідомості громадян України.

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі проводяться щорічні конкурси колективів екологічної просвіти загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

З 15 по 17 травня 2017 року у м. Полтава проходив XVІІ Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» колективів екологічної просвіти, у якому взяли участь 22 екологічних агітбригад загальноосвітніх навчальних закладів з усіх областей України.

Хмельницьку область на цьому конкурсі представляв колектив «Екосвіт» учнів Староушицької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів екологічного напрямку. Юні екологи Файфор Дмитро, Валігурський Устим, Пундик Софія, Чорпіта Каріна, Литвинюк Дарія, Струсєвич Валерія у своєму творчому виступі та презентації просвітницької і природоохоронної діяльності колективу на високому рівні розкрили тему «Ландшафти як середовище життя та об’єкти охорони» та стали переможцями у номінації «Патріотичний підхід до збереження ландшафтів рідного краю».

Під час творчої поїздки діти збагатили свої знання у справі пропаганди охорони навколишнього середовища. В дітей залишилися дуже приємні та гарні враження від поїздки, посилилося прагнення вести природоохоронну діяльність.

Юні природолюби, б'ючи на сполох, проявляючи ініціативність та наполегливість, практично доводять: довкілля залежить від кожного із нас. А тому кожен із нас має пам’ятати слова римського мислителя Л.Сенеки, сказані ще в І столітті до нашої ери: «Жити щасливо й жити в злагоді з Природою – одне й те саме». Тож станьмо розумними господарями на нашій землі. Спільними зусиллями можна зберегти природні багатства, щоб наш край ще більше процвітав, ставав кращим та здоровішим.

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання