Ви ввійшли як: Гість

МАН 2014-2015 н.р.

Хмельницьке територіальне відділення МАН України в Кам'янець-Подільському районі

Результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

За підсумками та рішенням журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, переможцями визначено:

У секції історії України:

  • І місце – Кривохижа Юлія, Орининська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Підгірний Володимир Михайлович);
  • ІІ місце - Беспала Олена, Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІтст. (керівник Побережний Олександр Степанович);
  • ІІІ місце – Мостішко Микола, Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІтст. (керівник Побережний О.С.);
  • ІІІ місце – Братушко Ярина, Староушицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів екологічного напрямку (керівник Литвинюк Оксана Павлівна);

У секції історичне краєзнавство:

  • ІІ місце - Розборська Іванна, Чабанівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Хаснуліна Лідія Миколаївна);

У секції географія та ландшафтознавство:

  • ІІІ місце - Слюсаренко Денис, Голосківська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Червінський Віталій Людвікович);

У секції теологія, релігієзнавство та історія релігії:

  • І місце - Дідик Лілія, Довжоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» (керівник Куцик Ігор Васильович);

У секції правознавство:

  • ІІ місце - Онуфрієв Даніїл, Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Іваніцький Ярослав Метиславович);
  • ІІІ місце - Мандзюк Альона, Голосківська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Сторожук Анатолій Васильович);
  • ІІІ місце - Микитюк Богдан, Слобідсько-Рихтівська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Побережний Олександр Степанович);

У секції англійська мова:

  • І місце - Косинський Едуард, Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (керівник Шенгель Оксана Вікторівна);
  • ІІ місце - Гаврилюк Інга, Довжоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» (керівник Сазанська Анжела Миколаївна);
  • ІІІ місце - Чупрун Владислава, Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (керівник Чапай Вікторія Миколаївна);

У секції українська література:

  • І місце - Норкіна Анастасія, Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Рижак Ганна Іванівна);
  • ІІІ місце - Яковенко Олександра, Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Маковська Людмила Петрівна);

У секції журналістика:

  • ІІІ місце - Власова Аліна, Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Клімчук Юрій Аркадійович);

У секції світова література:

  • ІІ місце - Брижак Діана, Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Клімчук Юрій Аркадійович);

У секції літературна творчість:

  • І місце - Кузнєцова Інна, Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Борзишена Ірина МИколаївна);

У секції комп’ютерні системи та мережі:

  • ІІІ місце - Познанський Роман, Довжоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» (керівник Мазяр Ростислав Миколайович);

У секції прикладна математика:

  • ІІІ місце - Шлапак Дар’я, Довжоцький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» (керівник Куцяк Ліана Всеволодівна);

У секції математика:

  • ІІІ місце - Прохніцький Владислав, Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Шлапакова Інна Володимирівна);
  • ІІІ місце - Маковська Тетяна, Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Тишинська Ірина Володимирівна);

У секції екологія:

  • І місце - Лісовий Микола, Рогізнянська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Павлюк Лариса Вікторівна);
  • ІІ місце - Крузер Дмитро, Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Крузер Ганна Василівна);
  • ІІІ місце - Луптович Анна, Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (керівник Хабовська Катерина Вікторівна);

У секції зоологія, ботаніка:

  • І місце - Корнієва Юлія, Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Сорокань Зоя Олександрівна);
  • ІІ місце - Полянська Юлія, Орининська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Яцишина Олена Броніславівна);
  • ІІІ місце - Богословець Руслана, Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Марцеха Ольга Володимирівна);

У секції валеологія:

  • І місце - Євстафієва Ілона, Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (керівник Пазюк Ліна Олексіївна);

У секції охорона довкілля та раціональне природокористування:

  • І місце - Чабан Тетяна, Жванецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Кубов Денис Володимирович);
  • ІІ місце - Виштак Андрій, Староушицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів екологічного напрямку (керівник Юрченко Марина Василівна);

У секції агрономія:

  • І місце - Дарманська Уляна, Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Вахняк Віталій Васильович);
  • ІІ місце - Кисилівська Юлія, Грушківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів і агротехнічний ліцей» (керівник Бучковська Ніна Петрівна);
  • ІІІ місце - Костюк Вікторія, Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (керівник Костюк Олена Анатоліївна).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на ІІ етапі конкурсу!

Останні події...

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання.

15 лютого на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу (дівчата).

детальніше »

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів.

15 лютого на базі Колибаївської ЗОШ І-ІІ ступенів (І зона), на базі Китайгородської ЗОШ І-ІІ ступенів (ІІ зона) відбулися зональні змагання Спартакіади школярів з тенісу настільного.

детальніше »

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів.

14 лютого 2019 року на базі Пановецького дошкільного навчального закладу «Колосок» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів на тему: «Особистісний розвиток дітей – спільна справа батьків та педагогів».

детальніше »

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум.

08 лютого 2019 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Довжоцького закладу дошкільної освіти «Веселка» відбувся районний семінар-практикум на тему: «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в контексті впровадження Нової української школи».

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання