Ви ввійшли як: Гість

І етап МАН 2020

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України

Сьогодні Мала академія наук України - цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, яка забезпечує духовний, інтелектуальний, творчий розвиток підростаючого покоління, створює умови для соціального, професійного самовизначення особистості, виховання майбутньої творчої, наукової еліти України. Уже через десятиліття-друге саме вони будуть творити нову державу: успішну, сильну, прогресивну.

Щороку обдарована молодь Кам’янеччини ,бере участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України — одному із провідних заходів МАН. Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся в очно-дистанційному форматі, який був проведений 14 грудня 2020 року на базі Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум». 15 здобувачів освіти Кам’янець-Подільського району захищали свої науково-дослідницькі проекти на платформі Zoom.

Нові правила, нові умови, нові стандарти, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам І етап конкурсу. Конкурс було розпочато з конференції для всіх учасників, на якій з вітальними словами виступили: Анастасія Юрчак - виконувач обов’язків директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Кам’янець-Подільської районної ради», Світлана Прокоф’єва - методист районного Будинку школяра відповідальна за МАН. Конкурсанти з великим задоволенням захищали постери. За підсумками журі учасники здобули такі результати:

відділення історії :

секція «Всесвітня історія »:

І місце – Соколович Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Клімчук Юрій Аркадійович;

ІІ місце – Сійчук Сабріна Петрівна, учениця 10 класу Слобідко-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,керівник Побережний Олександр Степанович;

секція «Історія України»:

ІІ місце – Фроімчук Вікторія Вікторівна, учениця 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Клімчук Юрій Аркадійович;

ІІ місце - Федорчук Борис Дмитрович, учень 10 класу Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Підгірний Володимир Михайлович;

відділення філософії та суспільствознавства:

секція «Педагогіка»:

І місце – Парагайло Яна Анатоліївна, учениця 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Говорушко Ольга Василівна;

відділення хімії та біології:

секція «Психологія»:

І місце – Дзьордзій Владислав Костянтинович – учень 11 класу Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Говорушко Ольга Василівна;

секція «Біологія людини»:

ІІ місце – Богданов Ростислав Олександрович – учень 9 класу Чабанівського НВК, керівник Білінська Світлана Михайлівна;

відділення екології та аграрних наук:

секція «Лісознавство»:

І місце – Задорожна Яна Миколаївна, учениця Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Будник Світлана Дмитрівна;

відділення мовознавства:

секція «Німецька мова»:

І місце – Зелінська Катерина Володимирівна, учениця 9 класу Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», керівник Лук’янчук Маргарита Юріївна;

секція «Англійська мова»:

ІІ місце – Хміль Діана Анатоліївна, учениця 10 класу Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум», керівник Мищишина Вікторія Олександрівна

відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства:

секція «Зарубіжна література»:

І місце – Снігур Аліна Ярославівна, учениця 9 класу Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Шидловська Тетяна Іванівна;

секція «Мистецтвознавство»:

ІІІ місце – Десятник Олександра Олександрівна, учениця 9 класу Княжпільської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Предиткевич Оксана Миколаївна;

відділення математики:

секція «Математика»:

І місце – Гадій Владислав Сергійович, учень математики 9 класу Княжпільської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Залецька Вікторія Русланівна;

відділення комп’ютерних наук:

секція «Internet – технології та WEB дизайн»:

І місце – Рокіцька Аліна Іванівна, учениця 10 класу Довжоцького НВК, керівник Іванюк Олександр Аллікович;

ІІ місце – Белінська Вероніка Євгенівна, учениця 8 класу Княжпільської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Мазяр Денис Миколайович.

Вітаємо переможців та наукових керівників із досягнутими успіхами, бажаємо яскравих ідей, сили волі й незламності на шляху до своєї мети, творчого піднесення та самореалізації.

Щира вдячність адміністрації Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» Іраїді Худняк, Людмилі Гаврищук, та вчителю інформатики Олександру Іванюку в підготовці і проведені конкурсу-захисту, членам журі до складу яких ввійшли кращі вчителі району та викладачі Кам’янець - Подільського національного університету імені І.Огієнка - Попович Анжеліці Станіславівні, доктору педагогічних наук, доценту кафедри української мови Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка; Боровцю Івану Івановичу, кандидату історичних наук, доценту кафедри всесвітньої історії Кам’янець - Подільського національного університету імені І.Огієнка; Стецюку Вадиму Борисовичу, кандидату історичних наук, доценту кафедри історії України Кам’янець - Подільського національного університету імені І.Огієнка.

Світлана ПРОКОФ’ЄВА
методист МАН районного Будинку школяра

Останні події...

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг.

Відповідно до плану роботи ХОІППО та РМК 4 березня 2020 року на базі Довжоцького НВК відбувся семінар-тренінг «Ключові уміння 21 століття: критичне мислення, спілкування та співпраця на уроках іноземної мови», учасниками якого стали 56 вчителів англійської та німецької мов.

детальніше »

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти.

03 лютого на базі Довжоцького НВК відбулося засідання творчої групи педагогів закладів дошкільної освіти. У тісній співпраці розглядалася тема «Інноваційні педагогічні технології в сучасній дошкільній освіті».

детальніше »

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

28 лютого 2020 року на база Заліської-1 ЗОШ І-ІІ ступенів відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з тенісу настільного серед шкіл І-ІІ ступенів, гімназій.

детальніше »

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

28.02.2020 року на базі Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні змагання з баскетболу дівчата (3Х3) районної Спартакіади школярів серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ліцеїв.

детальніше »

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання